Гаусман удари 10, а Блу Джейс удари 3 хоумъра при победа с 9-1 над плъзгащите се Тайгърс
AP News | 2024-05-24 | 03:56:19

ДЕТРОЙТ (AP) — Кевин Гаусман отбеляза най-добрите 10 за сезона от шест ининга, Даултън Варшо удари хоумър в тайбрека седми и Торонто Блу ​​Джейс се отдръпнаха за победа с 9-1 над плъзгащите се Детройт Тайгърс в четвъртък вечер.

Владимир Гереро-младши и Исая Кинер-Фалефа също стигнаха дълбоко като Блу ​​Джейс (23-26 ) спечели за четвърти път в пет игри. Бо Бишет отбеляза три попадения.

Детройт (23-27) загуби пет поредни загуби.

Гаусман (3-3) допусна един пробив и три попадения, докато отборите играха без повторен преглед наличен през голяма част от играта поради прекъсване на електрозахранването, което прекъсна и двете клубни предавания.

Нямаше обаждания, които да изглеждат вероятно да предизвикат предизвикателство на мениджър, преди системата за повторение да бъде възстановена в седмото.

Джак Флахърти (1-4) се отказа от три ръна и седем попадения в 6 1/3 ининга. Той измина едно и отбеляза девет.

Кинер-Фалефа даде преднина на Сините Джейс с 1-0 с неговия домакин в третия. Торонто постави бегачи в ъглите с един аут в четвъртия, но Бишет бе изведен първи от Флаърти.

Кинер-Фалефа утрои с два аута в петия, но Флахърти удари Кевин Кирмайер, за да сложи край на ининга.

Тигрите не постигнаха попадение, докато Хавиер Баез не поведе шестия с един единствен. Карсън Кели го последва с още един основен удар, но Гаусман оттегли следващите двама биячи.

С два аута Wenceel Pérez удари изравняващ сингъл в десния център, но Kiermaier изхвърли Кели в плочата, за да запази 1 -всички.

Даниел Фогелбах откри седмото със сингъл от стената в десния център. Един аут по-късно Варшо поведе Сините Джейс с 3-1 с най-високия си отборен девети домакин.

Торонто направи още три ръна в осмия. С един аут, Дани Янсен върви и отиде трети при дубъла на Гереро. RBI синглите на Бичет и Джъстин Търнър направиха 5-1, а Джордж Спрингър го последва с жертвен флай.

Янсен добави двойно RBI в деветия, а Гереро го последва с петия си хоумър.

< h2>СЛЕДВА

Отборите продължават серията си от четири мача в петък, като RHP Алек Маноа (1-1, 3.00 ERA) се изправя срещу Детройт RHP Мат Манинг (0-1, 4.88).